Naše služby

Natěračské práce

Nabízíme širokou škálu natěračských prací, ale i stavebně lakýrnických prací jak v exteriéru, tak v interiéru.

Velký důraz klademe na přípravu samotného podkladu. Pro každý typ materiálu a druh nátěru volíme jiný způsob přípravy a aplikace za dodržení daného technologického postupu, jelikož každý odborně provedený nátěr prodlužuje životnost, ochranu a zlepšuje estetický vzhled. Materiály vybíráme z řad kvalitních a dlouhodobě osvědčených značek.

Natíráme ve výškách i na špatně dostupných místech a to za pomoci žebříků a techniky průmyslového lezení, popřípadě pomocí lešení nebo montážních plošin.

Nabízíme následující natěračské práce

renovace střech

Renovační nátěry střešních krytin jsou účinným prostředkem jak prodloužit životnost, funkčnost a tím výrazně zlepšit jejich vzhled.

Pro nátěry střešních krytin používáme dlouhodobě ověřené nátěrové hmoty tuzemské i zahraniční výroby, které jsou určené speciálně na střešní krytiny. V kombinaci s vysokotlakým stříkacím zařízením a dodržováním technologických postupů bude nátěr střešní krytiny elastický a následně bude chránit proti povětrnostním vlivům a UV záření. Střecha bude znovu funkční. Vše probíhá bez demontáže střešní krytiny.

Pro provedení těchto prací používáme lehké hliníkové žebříky a techniky průmyslového lezení. V některých případech je nutné použít lešení nebo montážní plošiny z bezpečnostního důvodu. 

Provádíme renovaci a nátěry

čistící práce

Provádíme kompletní čistící práce. Čistíme jakékoliv výrazné znečištění od mechů, řas, lišejníků, mikroorganismů, nečistot, sazí, hub, listí, ptačího trusu atd..

S maximální šetrností k danému podkladu odstraníme veškeré nečistoty, které narušují vzhled a funkčnost. K čištění používáme profesionální vysokotlakou techniku s regulovatelným výkonem pracovního tlaku v souladu s maximální šetrností k čištěnému podkladu. U ručního mytí a čistících prací používáme speciálně tvarované nářadí, kterým snadno vyčistíme oblé a hranaté profily.

Pokud se jedná o čistící práce ve výškách, pracujeme s lehkými hliníkovými žebříky a za pomocí techniky průmyslového lezení. Vyžaduje-li to charakter práce, používáme montážní plošiny.

Co vše vyčistíme?

Výškové práce

Provádíme výškové práce za pomocí speciálních lanových technik a průmyslového lezení. Pracujeme s moderními jistícími prostředky pro bezpečný pohyb ve výškách a nad volnou hloubkou. Pomocí těchto technik se dostaneme na obtížně přístupná místa.

V některých případech charakter práce vyžaduje stavbu lešení nebo použití montážní plošiny z bezpečnostního hlediska.

V těchto službách nabízíme